شرایط و قوانین

با تشکر از اینکه فروشگاه اینترنتی خونگی را برای خرید خود انتخاب نمودید از شما تقاضا داریم پیش از استفاده از خدمات این فروشگاه قوانین و مقررات زیر را مطالعه بفرمایید.

خونگی دات نت رستوران نیست، غذاهای خونگی دات توسط خانم‌های خانه‌دار در سطح استان کرمان و در منازل آنها تهیه می‌شود.

خونگی دات نت در کل شهر کرمان در تمامی محصولات و در زمینه شیرینی جات در اکثر شهر های استان سرویس دهی می‌کند.

ارسال سفارشات از طریق آژانس و پیک انجام می شود و مقداری از هزینه آن بر عهده سفارش دهنده می باشد.

با توجه به سفارش گیری خونگی دات نت از یک تا چهار روز قبل، امکان تغییر یا انصراف از سفارشبرای غذاهای گرم تا ساعت 12 شب روز قبل از تحویل سفارش وجود دارد. در این رابطه باید حتما با ما تماس بگیرید.

برای شیرینی ها و فینگر فودها با توجه به زمان آماده سازی آنها، سفارش در صورتی تغییر می کند که آن محصول تهیه نشده باشد یا در دست اقدام نباشد. در این رابطه باید حتما با ما تماس بگیرید.

مسئولیت سلامتی غذاها، کاملا به عهده تامین کننده غذا می‌باشد. با این وجود کارشناسان خونگی دات نت کیفیت و سلامت کلیه غذاها را قبل از قرار گرفتن روی سایت از هر لحاظ بررسی کرده و در صورت تایید، اجازه نمایش روی سایت را می دهند. همچنین در طول زمان، غذاها به صورت تصادفی توسط مسئولان خونگی دات نت بررسی شده و همچنین کارشناسان این سایت به سلامتی افراد تولید کننده و بهداشت منازل آنها از طریق بازدیدهای سرزده نظارت می کنند.

کلیه افراد فعال در خونگی دات نت ملزم به دریافت کارت سلامت و بهداشت می باشند.

کاربر موظف است در زمان تحویل غذا، تعداد و نوع غذاهای دریافتی را کنترل نماید و در صورت هر گونه مغایرت، آسیب دیدگی و یا اشکال دیگری در حضور راننده با خونگی دات نت تماس بگیرد.

ارتقا کیفیت در خونگی دات نت از طریق نظرات مشتریان انجام میگیرد. لذا از مشتریان درخواست می شود پس از هر سفارش در نظر سنجی مربوط به آن غذا شرکت نمایند.

هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌‌پذیرد و متعهد می‌‌شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در خونگی دات نت به‌روز نماید.

همچنین هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در خونگی دات نت است.

استفاده از محتوای موجود در خونگی دات نت تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع ممکن است.