سوالات متداول

خونگی دات نت کجاست؟ 

خونگی دات نت یک رستوران نیست، یک شبکه توزیع غذا و محصولات خانگی است که محصولات آن را افراد خانهدار در منزلشان تولید می کنند.

خونگی دات نت در کجا فعالیت دارد؟

محدوده فعالیت خونگی دات نت در غذای گرم و رژیمی محدوده شهر کرمان است اما در زمینه شیرینی خانگی در اکثر شهر های استان کرمان فعالیت دارد.

نحوه خرید و سفارش در سایت خونگی دات نت به چه صورت است؟ 
برای خرید از سایت خونگی دات نت باید ابتدا در آن ثبت نام کنید. لطفا در زمان ثبت نام دقت کافی را در وارد کردن مشخصات مخصوصا شماره تلفن همراه و آدرس داشته باشید تا در روند سفارش و تحویل محصول خود به اشکالی برخورد نکنید. با توجه به اینکه خونگی دات نت رستوران نمی باشد و غذای آماده ندارد، آشپزان این مجموعه باید زمان کافی را برای تهیه مواد اولیه تازه و طبخ غذایی لذیذ داشته باشند. لذا تمامی سفارشات این سایت در زمینه غذای گرم تا 12 ساعت و در زمینه شیرینی غذای رژیمی و مجالس تا حداقل 4 روز قبل از زمان مورد نیاز شما برای تحویل پذیرفته می شود. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که غذا و شیرینی شما با تازه ترین مواد اولیه و در همان روز پخت شده است.

یک خبر خوب

با توجه به اینکه غذا روزانه و بسته به سفارش شما پخت می شود، شما می توانید در قسمت توضیحات سفارش خود، ذائقه و نیاز خود را نیز وارد کنید تا آشپزان ما بتوانند تا جای امکان غذایی را مطابق میل شما آماده کرده و ارسال کنند. (به طور مثال غذای کم نمک یا کم روغن و یا لب ترش و یا با دورچین سفارش خودتان و...)

چگونه از بهداشتی بودن غذاها اطمینان پیدا کنیم؟

همه آشپزهای خونگی دات نت کارت بهداشت دارند که هر شش ماه یک بار تمدید می‌شود. همچنین کارشناسان خونگی دات نت به صورت منظم و بدون اطلاع به منازل آشپزها مراجعه و چک لیست های بهداشتی را چک می کنند.

حداقل میزان سفارش چقدر است؟ 
حداقل سفارش محصولات مختلف با هم متفاوت است و در قسمت توضیحات هر محصول  می‌توانید آن را ببینید ولی معمولا برای غذاهای گرم، 2 پرس و برای غذاهای رژیمی 1 پرس و برای  شیرینی‌ها و فینگرفودها بسته به نوع آنها متغیر است.

نحوه پرداخت به چه صورت است؟ 
پرداخت به صورت آنلاین انجام می‌شود.

اگر دسترسی به اینترنت نداشتم یا هر مشکلی در سفارش اینترنتی داشتم چکار کنم؟

شما با ما تماس میگیرید. کارشناسان ما سفارش شما را ثبت کرده و مبلغ سفارش را به شما اعلام می کنند. بعد از واریز پول، سفارش شما در جریان افتاده و طبق نظر شما برایتان طبخ و ارسال می گردد.

نحوه ارسال به چه صورت هست و چقدر هزینه داره؟ 
ارسال غذاهای گرم با پیک انجام می شود. هزینه ارسال برای داخل شهر کرمان تا 5 پرس 2000 تومان و برای بالاتر از 6 پرس رایگان می باشد.

با توجه به اینکه برای سفارشات شیرینی ممکن است محصول از شهری به شهر دیگر فرستاده شود، هزینه حمل و نقل بعد از سفارش با شما هماهنگ شده و سپس سفارش در جریان می افتد. 

نگران نباشید! هزینه ارسال برای شیرینی ها بیشتر از 5000 تومان نخواهد بود!

آیا می توانم بعد از پرداخت، سفارش خودم را تغییر دهم یا لغو کنم؟

بله! البته برای غذاهای گرم تا ساعت 12 شب روز قبل از تحویل سفارش شما میتوانید سفارشتان را تغییر دهید و یا لغو کنید تا آشپزها بتوانند مواد اولیه لازم برای سفارش شما را تهیه کرده و سفارش جدید را آماده کنند. در این رابطه باید حتما با ما تماس بگیرید.

برای شیرینی ها و فینگر فودها با توجه به زمان آماده سازی آنها، سفارش در صورتی تغییر میکند که آن محصول تهیه نشده باشد یا در دست اقدام نباشد. در این رابطه باید حتما با ما تماس بگیرید.

 سفارشات خونگی دات نت برای شرکت‌ها چگونه است؟ 
سفارش های شرکتی در تعداد حداقل 5 نفر با قراردادهایی به مدت حداقل یکماه پذیرفته می‌شود. ضمنا شرکت‌ ها از تخفیف مخصوص مشتری های وفادار خونگی دات نت استفاده می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.